Úvod

Sme kolektív mladých ľudí, ktorích snahou je ponúknuť Vám čo najkvalitnejší zážitok po ktorom budete ešte dlho spomínať na našu nádhernú prírodu Pieninského národného parku. 

Zaoberáme sa splavovaním rieky Dunajec na raftových člnoch, požičiavaním športových lodí a horských bicyklov. V poskytovaní služieb v cestovnom ruchu zúročujeme 15 ročné skúsenosti a Vaša spokojnosť bude toho dôkazom.

 

 

Ponúkame Vám splav rieky Dunajec, ktorá vyhĺbila nádherný kaňon - prielom Dunajca - a na úseku 18 km tvorí hranicu s Poľskom. Rieka preteká cez Národný park PIENINY a ročne sa po nej splavia tisíce ľudí.

Splav je vhodný aj pre osoby, ktoré nikdy nesedeli v člne ( rodiny s deťmi, firemné akcie a pod.), kde Vás počas splavu sprevádza inštruktor.

Po ukončení splavu sa môžte vrátiť na nástupište pešo, alebo na horskom bicykli po náučnom "Pieninskom" cyklo-chodníku okolo rieky, prípadne autobusom.

Po splave Vám môžme zabezpečiť občerstvenie, obed, prípadne piknikové posedenie s opekaním rôznych regionálnych špecialít podľa želania v príjemnom prostredí pod zrubovým prístreškom, napr. pri ľudovej Goralskej hudbe.

Pre skúsených vodákov je k dispozícii požičovňa lodí (raftové člny pre 4-10 osôb, plastové a nafukovacie kanoe, kajaky a kompletná vodácka výstroj) na Vaše vodácke putovanie po riekach Dunajec a Poprad.

Vaša spokojnosť a úsmev, je pre nás odmenou a zároveň motiváciou k zvyšovaniu štandardov. 

Na týchto stránkach nájdete kompletné informácie o splavovaní, možnostiach ubytovania, stravovania,  a aktivitách v blízkom okolí. V prípade záujmu Vám poskytneme doplňujúce informácie, prípadne zabezpečíme vybraté aj doplnkové služby. 

 

 

 

Navigacia
Novinky
Jun 15, 2014
Pozývame Vás na turisticko - recesistické podujatie Pieninský pochod dobrej nálady...
Apr 25, 2014
Pozývame Vás na otvorenie vodáckej sezóny a Dunajca v Pieninách a ďeň otvorených dverí Pieniny sport centrum ...
Adresa

Pieniny sport centrum

Červený Kláštor č.45

059 06 Slovakia

rezervácie:

rafting@rafting-pieniny.sk

Social
Facebook rafting   Youtube rafting  Google+ rafting  Tripadvisor rafting